День фермера!

Шановні фермери, трудівники Підгаєччини!

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем фермера!🌾

Сьогодні, у час війни, ваша праця є особливо важливою й одночасно важкою, як ніколи. Поки наші Воїни продовжують боронити нас від ворога на фронті, ви, не втрачаючи оптимізму, продовжуєте професійно робити справу, від якої сьогодні залежить продовольча безпека не тільки громади, а й країни в цілому. Ви надаєте матеріальну, фінансову, технічну допомогу для наших Збройних Сил України.

Тож висловлюю глибоку вдячність кожному із вас за співпрацю, за вашу соціальну відповідальність та допомогу у розбудові рідного краю.

Бажаю фермерським господарствам нашої громади ефективного розвитку, покращення матеріально-технічної бази, сприятливих погодних умов. А головне – Перемоги🇺🇦. Будемо із хлібом – будемо у безпеці! Нехай засіки повняться відбірним зерном, а ваші сім’ї – достатком і благополуччям.

Міський голова Ігор МЕРЕНА!