Прості правила безпеки!

  • 57

Фото без опису

Поліцейські вкотре нагадують: будь-які фінансові операції з банківськими картками проводьте у відділенні банку, а не в телефонному режимі

 

Понад 20 тисяч гривень перекинув з двох своїх платіжних карток на невідомий рахунок житель Тернополя. Чоловік думав, що таким чином збереже свої заощадження, а виявилося, що потрапив у шахрайську пастку.

До співробітників Тернопільського райуправління поліції звернувся житель обласного центру із заявою про шахрайські дії, вчинені щодо нього невідомою особою. Зі слів чоловіка, до нього зателефонував незнайомець та представився працівником служби безпеки банку. У телефонній розмові псевдобанкір повідомив, що шахраї намагаються зняти гроші з його карти. Для збереження грошей чоловікові треба перерахувати їх на інший рахунок, який вказав аферист. Що потерпілий і зробив та втратив понад 20 тисяч гривень.

За даним фактом розпочато кримінальне провадження за ст. 190 Кримінального кодексу України (шахрайство). Тривають оперативно-розшукові заходи для розкриття злочину.

Поліцейські радять жителям області проявляти пильність при спілкуванні з телефонними незнайомцями. У жодному разі не починайте виконувати їхні вказівки: не повідомляйте особисті дані, дані картки, не розголошуйте зміст смс-повідомлень, не вводьте запропонованих підозрілих кодів та не перераховуйте кошти на невідомі рахунки. Будь-які операції з банківськими картками краще робити особисто у фінансовій установі.

Відділ комунікації поліції Тернопільської області