Привітання міського голови Ігоря Мерени з 27-ою річницею Конституції України!

Українці! Підгаєцька громадо!

Вітаю вас із державним святом – 27-ою річницею Конституції України!

Виконуючи волю громадян нашої держави та спираючись на історію українського державотворення, у 1996 році Верховна Рада України прийняла Основний Закон для нашої країни – Конституцію.

Того дня ми отримали Закон, який гарантував нам права та свободи, наблизив нас до країн із розвинутою демократією та остаточно закріпив незалежність нашої держави.

Але сьогодні московський окупант намагається відібрати у нас наші конституційні права: забрати нашу свободу та незалежність, заборонити українську мову, захопити нашу землю та знищити українців як народ. Але ми об'єдналися і спільно захищаємо свою Конституцію. Наші Герої мужньо борються за право кожного українця бути вільним та незалежним.

Я вірю в Перемогу🇺🇦, а із нею в мир та спокій у нашій благословенній країні та у велике майбутнє Українського народу!

Нехай же в день державного свята ‒ Дня Конституції ‒ в кожного з нас міцніє почуття гордості за свою країну, за її Основний Закон.

Українці вистоять!

Слава Україні!