За дорученням міського голови Ігоря Мерени заступник міського голови Надія Лучка взяла участь у загальних зборах Асоціації ОТГ Тернопільщини.

Сьогодні у селищі Великі Бірки відбулись загальні збори Асоціація ОТГ Тернопільщини/Ternopil Regional Association of Municipalities.

Останнім часом, основним фокусом нашого регіонального відділення є робота з міжнародними партнерами. Ми з керівниками громад отримати можливість більше поспілкуватись із представниками Програма DOBRE (Natalya Strelbitska), ULEAD з Європою в Тернопільській області (Наталія Онищук), Благодійний фонд Посмішка ЮА (Валентина Трюхан), SALAR International (Сеитосманов Айдер) румунським бізнесом Urbio Romania (Marius Huminiuc).

Завдяки цим партнерам і не тільки, громади Тернопільщини працюють над багатьма розвитковими проєктами.

Тим не менш, ми вирішили розширяти свою діяльність і розподілитись на платформи. Було обрано керівників напрямків роботи:

1. Керівник напрямку з відбудови та архітектури - Бортник Ростислав Богданович - Бережанська громада,

2. Керівник напрямку з будівництва та комунальної сфери - Ковч Любомир Петрович - Великобірківська громада,

3. Керівник напрямку з питань освіти та культури - Демʼянчук Уляна Тарасівна - Золотопотіцька громада,

4. Керівник напрямку з соціальної сфери - Максимів Руслан Сергійович - Зборівська громада,

5. Керівник напрямку з фінансових питань - Панасюк Юрій Валентинович - Великодедеркальська громада,

6. Керівник напрямку з міжнародного розвитку - Галайко Андрій Васильович - Великоберезовицька громада,

7. Керівник напрямку з питань охорони здоровʼя - Продан Олег Йосифович - Теребовлянська громада,

8. Керівник напрямку земельних ресурсів - Фреяк Віталій Йосифович - Бучацька громада,

9. Керівник організаційного напрямку регіонального відділення - Савончак Петро Васильович - Скалатська громада.

Також, було обрано делегатів, які представлятимуть нашу область на загальних зборах Всеукраїнська Асоціація об'єднаних територіальних громад, які відбудуться в серпні.

Дякую усім учасникам, що знайшли час. Вічна памʼять Героям з громад, голови яких не змогли прибути через похорони.

Дякую виконавчому директору Всеукраїнської асоціації Тарас Добрівський за те, що прибув, підтримав та допоміг. Дякую координаторці нашого регіонально віддалення Ірина Чорна за те, що зайнялась більшістю технічної частини організації заходу. І також велике дякую меру Любомир Ковч за дуже гостинний прийом!