У ПІДГАЄЦЬКІЙ ГРОМАДІ ВІДБУВСЯ XVI РЕГІОНАЛЬНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДУХОВНОЇ ПІСНІ «ОДИН БОГ, ОДИН НАРОД, ОДНА УКРАЇНА», ПРИСВЯЧЕНИЙ 27-ІЙ РІЧНИЦІ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ

Сьогодні у м.Підгаці з нагоди Дня Конституції України відбувся XVI Регіональний фестиваль духовної пісні «Один Бог, один народ, одна України».

З вітальним словом до всіх присутніх звернувся міський голова Ігор Мерена та начальник відділу культури і туризму, молоді та спорту Підгаєцької міської ради Олександра Гайва.

"Сьогодні ми згадуємо у молитві усіх Героїв, які поклали життя за наше майбутнє та дякуємо нашим Збройним Силам, нашим Захисникам, завдяки яким ми маємо можливість зібратися великою Підгаєцькою родиною, щоб зберегти духовну пісенну спадщину.

Українці сильні, коли вони єдині. Основою цієї єдності є вірність Україні та вірність Богові, патріотизм і християнські цінності. Тому з вірою в Бога та з вірою у Перемогу йдемо вперед! - зазначив міський голова.

Жителі громади мали змогу завдяки духовно-патріотичним композиціям поринути у неймовірний музичний та духовний світ та доєднатися до Молитви за Україну, яку відправили священнослужителі Підгаєччини.

У фестивалі взяли участь колективи художньої самодіяльності Підгаєцької громади:

▫️народна хорова капела Народного Дому м.Підгайці, кер.заслужений працівник культури Павло Макода;

▫️жіночий вокальний ансамбль Народного Дому м. Підгайці, кер.Надія Нікітюк;

▫️ жіночий вокальний ансамбль «Мальви» Народного Дому м.Підгайці, кер.Зеновій Зорик;

▫️ Софія та Анастасія Белей, солістки клубу с.Глильче, кер.Тетяна Перестюк;

▫️ дитячий вокальний ансамбль «Струмочок» Народного Дому м. Підгайці, кер.Надія Нікітюк;

▫️дует у складі Наталії Бобецької та Ганни Островської клубу с.Середнє;

▫️ хор церкви Святої Параскевії с.Мирне, кер.Ольга Прокопишин;

▫️ дует у складі Ольги Вітів'як та Галини Підвінської клубу с.Юстинівка, кер.Ольга Вітів'як;

▫️ Марта Козак, солістка Будинку культури с.Мужилів;

▫️ народний аматорський жіночий вокальний ансамбль «Любисток» Будинку культури с.Голгоча, кер.Галина Бабій;

▫️ Софійка Гайова, солістка вокальної студії «Первоцвіт», кер.Надія Нікітюк;

▫️ дует у складі Галини Бабій та Іванни Неклеги Будинку культури с.Голгоча;

▫️ дует у складі Галини Цибульської та Тетяни Свінціцької, кер.Зеновій Зорик;

▫️ вокальний ансамбль дівчат клубу с.Вербів, кер.Світлана Волкова;.

▫️ Настя Борис, кер.Зеновій Зорик;

▫️ Сергій Мацьків, соліст Будинку культури с.Старе Місто;

▫️дует у складі Вікторії Зорик та Тетяни Глушко, кер.Зеновій Зорик;

▫️Ірина Бачинська, солістка Народного Дому м.Підгайці;

▫️ведучі – Соломія Любинецька та Владислав Нікітюк ;

▫️звукооператори - Богдан Біскуп, Сергій Жилич;

▫️звукорежисер - Надія Нікітюк

▫️помічники режисера - Соломія Любинецька, Юлія Касіян;

▫️координатор фестивалю - начальник відділу культури і туризму, молоді та спорту Олександра Гайва;

▫️автор сценарію та режисер - Галина Жибак.

Гості фестивалю - Хор Тернопільської обласної громадської організації Союзу Українок «Дзвони пам`яті», кер.Ірина Черноус.

❕Фестиваль відбувся за сприяння та підтримки Підгаєцької міської ради, обласного методичного центру народної творчості Тернопільщини, відділу культури і туризму, молоді та спорту Підгаєцької міської ради, Народного Дому міста Підгаєць, старост сіл Підгаєцької громади, священників церковних громад Підгаєччини.