РОБОЧА ЗУСТРІЧ ЗІ СТАРОСТАМИ СТАРОСТИНСЬКИХ ОКРУГІВ!

Сьогодні за дорученням міського голови Ігор Мерена заступник міського голови Надія ЛУЧКА провела робочу зустріч зі старостами старостинських округів Підгаєцької громади за участю начальника УГІ ГУНП у Тернопільській області підполковника поліції Віталія КОЛЦУНЯКА та начальника СПД №2 (м.Підгайці) відділу поліції №1 (м.Бережани) Тернопільського РУП ГУНП в Тернопільській області підполковника поліції Юрія КУНЬКИ.

У ході зустрічі розглянуто питання щодо взаємодії з поліцейськими і місцевим населенням та їхньої співпраці. Також обговорено перспективи запровадження поліцейського офіцера громади - ПОГ.

❗Висвітлено питання щодо шахрайських схем на території області та правила безпеки з метою запобіганню вчинення цієї категорії злочинів.

За нагоди заступник міського голови Надія Лучка від імені очільника громади привітала працівників Національної поліції із професійним святом і подякувала за вірність та віддану службу українському народу.