ВІДБУЛАСЯ РОБОЧА НАРАДА ЗІ СТАРОСТАМИ ПІДГАЄЦЬКОЇ ГРОМАДИ

За дорученням міського голови Ігор Мерена заступник міського голови Іван Керницький провів робочу нараду зі старостами Підгаєцької міської територіальної громади за участю начальника відділу з питань земельних відносин Ярослава Когута та начальника відділу з питань військового обліку Володимира Музички.

На порядку денному стояли питання ведення військового обліку, оповіщення військовозобов’язаних, підготовки та надання інформації в РТЦК та СП, а також формування навчальної групи в громаді за Програмою національного спротиву.

Піднято питання щодо землекористування на території Підгаєцької громади, зокрема орендної плати за користування земельною ділянкою та соціальних платежів.

Також обговорено питання щодо утримання та ремонту комунальних доріг у населених пунктах громади.