Засідання комісії з визначення розміру та відшкодування збитків, заподіяних територіальній громаді за час тимчасового невикористання земельних ділянок.

Сьогодні, 14 липня, відбулося засідання комісії з визначення розміру та відшкодування збитків, заподіяних територіальній громаді за час тимчасового невикористання земельних ділянок.

За результатами роботи комісії складено акт з розрахунком розміру завданих громаді збитків землекористувачем, який ухиляється від укладення договору оренди. Цей акт буде подано виконавчому комітету Підгаєцької міської ради на затвердження.

Інші землекористувачі зобов’язалися укласти договір оренди земельних ділянок, якими вони користуються.

Одному із землекористувачів буде повідомлено про намір провести обстеження земельної ділянки.

Ще раз нагадуємо власникам об’єктів нерухомого майна, що розташовані на землях комунальної власності громади, про необхідність узаконення користування земельними ділянками, на яких знаходяться їхні об’єкти.

❕За детальнішими консультаціями з цього питання просимо звертатися до відділу з питань земельних відносин, охорони навколишнього середовища.