Держпродспоживслужба в Тернопільській області нагадує про прості правила поведінки з улюбленцем в спеку і методи, що допоможуть уберегти вихованців від небезпечних наслідків впливу високих температур улітку.

Головне управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області

🌞Літня спека повернулась на територію всієї України, зокрема і на Тернопільщину.

🐕‍🦺Високі температури повітря здатні серйозно нашкодити не тільки людям, але й домашнім улюбленцям.

✅Фахівці ГУ Держпродспоживслужби в Тернопільській області нагадують про прості правила поведінки з улюбленцем в спеку і методи, що допоможуть уберегти вихованців від небезпечних наслідків впливу високих температур улітку:

1️⃣Не перегодовуйте, адже наші улюбленці менше рухаються в спеку, тому їм потрібні менші порції їжі.

2️⃣Свіжа питна вода має бути завжди у вільному доступі, адже в спеку організм тварини швидко втрачає рідину.

3️⃣Лежанка для сну повинна стояти в добре провітрюваному приміщенні, на неї не мають потрапляти промені сонця з вікна;

4️⃣Стригти тварину повністю під час спеки не рекомендується, адже шерсть виконує функцію терморегулятора і захищає від перегріву;

5️⃣Ніколи не залишайте тварин в автомобілях без догляду;

6️⃣Уникайте довгих прогулянок на відкритому сонці.

🏜Прямі промені палючого сонця набагато небезпечніші за холод. Якщо ви помітили, що тварина часто зупиняється, не реагує на голос або лягає відпочити посеред прогулянки, її потрібно негайно відвести у затінок. Також ознаками теплового удару можуть бути:

• прискорене дихання;

• зблідла слизова ротової порожнини;

• блювота.

▶Для надання першої допомоги ветеринарні лікарі рекомендують змочити прохолодною водою живіт, подушечки лап і вушні раковини тварини, відразу звернутися за допомогою в найближчий заклад ветеринарної медицини у Вашому населеному пункті.