Засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Підгаєцької міської ради

📅Сьогодні, 20 липня, відбулося засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Підгаєцької міської ради під головуванням заступника міського голови Надії Лучки.

На комісії було розглянуто протокол про адміністративне правопорушення, складений за ст. 152 КУпАП - порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів.

❗❗Відповідно до ст. 152 КУпАП, порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян - субєктів підприємницької діяльності - від пятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.