Власники житла можуть подати заявку на компенсацію за прихисток переселенців дистанційно

  • 69

Фото без опису

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України 

⚡️Власники нерухомості можуть надати тимчасове житло внутрішньо переміщеним особам у межах програми «Прихисток», навіть перебуваючи за кордоном. А також отримати компенсацію за безоплатне розміщення таких осіб у своїх житлових приміщеннях.

▪️Для цього необхідно зареєструватися на сайті «Прихисток» і розмістити оголошення про надання прихистку внутрішнім переселенцям. Крім власників житла, це можуть зробити їхні представники.

▪️Наголошуємо, що для подачі заявки на отримання компенсації особиста присутність не є обов’язковою.

▪️Достатньо надіслати лист-повідомлення з копіями підтверджувальних документів на визначену відповідальним виконавчим органом місцевого самоврядування електронну адресу. Для коректного розрахунку компенсації це потрібно зробити не пізніше наступного робочого дня після надання житла ВПО. З формами таких повідомлень і заяв можна ознайомитися за посиланням - https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/333-2022-%D0%BF#n31

▪️Зазначена компенсація виплачується у розмірі 450 гривень на місяць за розміщення одного внутрішнього переселенця у теплий період року та 900 гривень – під час опалювального сезону.

#Мінреінтеграції