З нагоди Дня Української Державності проведено історичний екскурс для пластунів на тему «Світи і сяй, моя держава»

Народний громадський історико-краєзнавчий музей Підгаєцької міської ради

🇺🇦 День Української Державності 🇺🇦

Сьогодні в нашій країні особливий день – День Української Державності! Це свято нагадує нам про нашу давню історію та багатовікову боротьбу за незалежність та свободу.

Ми вшановуємо наших предків, які з покоління в покоління передавали вогонь патріотизму та любов до нашої землі. Їхні мужність та жертовність покликані надихати нас у сучасному світі.

З нагоди цього свята в стінах музею було проведено історичний екскурс на тему «Світи і сяй, моя держава», а  для маленьких пластунів  - майстер-клас з виготовлення ангелів-охоронців для наших захисників.

Сьогодні – день, коли ми пишаємося своєю національною ідентичністю, мовою, культурою та традиціями. Ми маємо унікальну можливість зберегти та зміцнювати нашу національну спадщину для майбутніх поколінь.

Нехай цей день з'єднає нас усіх, хто живе на цій землі, від заходу до сходу, від півночі до півдня. Разом ми створюємо міцну, сучасну та процвітаючу Українську державу!

Завідувач Народного громадського історико-краєзнавчого музею Олександра Лотоцька!