ОБІРВАЛОСЯ ЖИТТЯ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯ АНДРІЯ ПЕРЕГІНЦЯ

На жаль, знову втрата... Помер наш земляк, житель с.Носів, військовий роти охорони 7 відділу Тернопільського РТЦК та СП, гранатометник Андрій Михайлович Перегінець.

Низький уклін Захиснику України, який служив на благо нашої країни і захищав наше майбутнє.

Щиро співчуваємо родині і близьким Андрія та сумуємо із приводу непоправної втрати. Світла пам'ять нашому Захиснику та вічний спокій!🕯

❗Траурний кортеж із тілом зустрічаємо сьогодні. Орієнтовний час прибуття у с.Вага - 14:00.

🕯Траурний кортеж прямуватиме маршрутом: с.Вага - м.Підгайці - вул.Мазепи - вул.Литвинівська - с.Литвинів - с.Рудники - с.Лиса - с.Носів.

Просимо жителів громади зустріти земляка живим коридором та з гідністю вшанувати Героя.