Проведено чергове засідання виконавчого комітету.

Сьогодні, 4 серпня, під головуванням міського голови Ігор Мерена проведено чергове засідання виконавчого комітету.

На порядку денному членами виконкому розглянуто 19 питань з різних сфер життєдіяльності громади, серед яких:

✔про підсумки здійснення делегованих повноважень;

✔про надання дозволу на видалення зелених насаджень;

✔про затвердження Додатку до переліку послуг, які надаються через відділ ЦНАП Підгаєцької міської ради;

✔про клопотання щодо присвоєння почесного звання «Мати-героїня» Гришко Г.Т;

✔про затвердження Положення про Підгаєцьку міську субланку Тернопільської районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Тернопільської області;

✔про схвалення звіту міського бюджету;

✔про схвалення змін до Програми соціального захисту;

✔про затвердження акта комісії з визначення розміру та відшкодування збитків, заподіяних територіальній громаді за час тимчасового невикористання земельних ділянок та ін.

З усіх питань прийняті відповідні рішення, з якими можна ознайомитися на офіційному вебсайті Підгаєцької міської ради.