Раді повідомити, що Підгаєцька міська територіальна громада пройшла конкурсний відбір у ПРОЄКТІ HALLI 2.0 і стала одним із переможців І етапу.

Із 223 заявок, що пройшли технічний відбір, Конкурсна комісія відібрала для подальшої участі 60 команд, серед яких проєкт "Спорт для всіх" нашої ініціативної групи "Разом - ми сила" @Maryana Pilat, Оксана Коноваленко , Ярослав Чернець , Наталія Банах .

Далі нас чекає навчання та захист проєктів на ідеатонах.

Сьогодні вже відбулася перша онлайн-зустріч, у якій взяла участь начальник відділу економічного розвитку Maryana Pilat.

Проєкт реалізує ГО Мережа захисту національних інтересів «А Н Т С»”за фінансової підтримки NED.

#HALLI_2_0 #Разом_ми_сила