ОГЛЯД ГОТОВНОСТІ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ ПІДГАЄЦЬКОЇ ГРОМАДИ ДО НОВОГО 2023/2024 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

Фото без описуСьогодні, 9 серпня, комісією, яку очолила заступник міського голови Ірина Мирна, обстежено заклади освіти на предмет готовності до нового навчального року. Зокрема, це Новосілківська ЗОШ І-ІІ ст., Поплавська ЗОШ І-ІІІ ст., Мирненська ЗОШ І-ІІ ст., Мужилівська ЗОШ І-ІІ ст., Білокриницька ЗОШ І-ІІ ст., Угринівська ЗОШ І-ІІ ст. та заклади загальної дошкільної освіти с.Новосілка, с.Поплави, с.Мужилів, с.Мирне.

Робоча група з обстеження захисних споруд Підгаєцької міської територіальної громади, голова якої - заступник міського голови Надія Лучка, розпочала свою роботу з перевірки захисних споруд вищевказаних закладів освіти.

З метою усунення недоліків ще до початку навчального року об'їзд закладів освіти Підгаєцької громади здійснюється швидше.

За підсумками роботи будуть складені акти та надані відповідні доручення окремим керівникам освітніх закладів.