Залишаємось з Україною!

  • 40

🧑🏻‍🏫«Залишаємось з Україною» — як школярам за кордоном вивчати українську мову, літературу й історію України.

🏫Подолання освітніх утрат — один із пріоритетів ініціативи МОН із відновлення освітнього процесу «Школо, ми разом!». Важливо, щоб діти могли легко і цікаво надолужити пропущений матеріал.

Саме тому проєкт «Залишаємось з Україною» розпочинає реєстрацію на онлайн-заняття для школярів 5-11 класів, які наступний навчальний рік планують перебувати за кордоном. Мета проєкту — зберегти зв'язок дітей з Україною та її системою освіти. За минулий навчальний рік заняття вже охопили приблизно 1 320 дітей у понад 20 країнах.

На курсі учні зможуть безоплатно вивчати:

🇺🇦 українську мову;

📚українську літературу;

⏳ історію України.

Цих предметів немає у закордонних школах, але вони є надзвичайно важливими для українських школярів. Щоб не забувати рідну мову, усвідомлювати себе частиною українського суспільства, розвивати світогляд.

📃Заняття на курсі відбуваються так, щоб учням їх було зручно поєднувати з навчанням у школі за кордоном: увечері у будні або вихідні. Діти отримують незначну кількість домашніх завдань та зворотний зв'язок від учителя.

📍 Щоб долучитися до курсу, зареєструйте дитину — https://forms.gle/WuTqmWwRquP1nzAM6

Проєкт реалізується ГО "Смарт освіта", за підтримки Theirworld, у межах ініціативи Міністерства освіти і науки з відновлення освітнього процесу «Школо, ми разом!».

🔎Якщо ви представник бізнесу, неприбуткових організацій, благодійних фондів, партнерських і донорських організацій, лідер думок і хочете долучитися до ініціативи з відновлення освітнього процесу — зв’яжіться з командою — [email protected]

#школомиразом

Міністерство освіти і науки України