Відбувся психологічний тренінг

Сьогодні, 15.08.2023 року у КЗ #Культурно-#бібліотечний #центр. #Підгаєцька #міська #рада#. відбувся психологічний тренінг за участю осіб молодіжного віку суб'єктів пробації Тернопільського районного сектору №1 філії Державної установи "Центр пробації" в Тернопільській області.

Тренінг на тему «Хто Я?" провів фахівець соціальної роботи КУ «Центр надання соціальних послуг» Підгаєцької міської ради - Доскоч Олександр Іванович.

Сподіваємось, що молоді люди, які прийняли участь у тренінгу, зможуть краще пізнати себе, стануть більш упевненими, сформують нульову толерантість до

агресії, насильства та проявів порушення прав інших людей, усвідомлять ризики протиправної поведінки та навчаться робити власний, корисний для них, вибір.