Програма збору пластикових кришечок

❤ВІД ІДЕЇ - ДО ВТІЛЕННЯ: запускаємо у громаді збір пластикових кришечок ❤

Друзі, хочу вас познайомити із БФ "Лелекера", волонтери якого започаткували Всеукраїнську безстрокову благодійну акцію #Шлях_додому - громадський збір пластику.

Програма збору пластикових кришечок - це один із екологічних напрямків роботи фонду, який поєднує в собі благодійність та рух за чисте довкілля.

Волонтери фонду відправляють кришечки на переробку, а виручені кошти спрямовують на допомогу нашим Збройним Силам.

Тому прошу вас долучитися до ініціативи зі збору кришечок. Для цього у м.Підгайці встановлено Серце Доброти, а згодом у кожному старостинському округу буде скринька.

Також хочу від усього серця подякувати нашим талановитим майстрам, які підтримали цю ідею та втілили її в життя, - Богдану Карому та Миколі Олійнику. Спасибі вам за віддані сили, витрачений час і чесні старання.

Спільно працюємо на Перемогу 🇺🇦