Привітання міського голови Ігоря Мерени з Успінням Пресвятої Богородиці!

Дорогі мешканці Підгаєцької міської територіальної громади, краяни та наші гості!

Сьогодні, 28 серпня, ми відзначаємо одне з найбільших свят церковного року Успіння Пресвятої Богородиці або, як кажуть у народі, Першу Пречисту.

Згадуючи про сумну подію, християни водночас радіють, що Пресвята Богоматір разом з тілом і душею перейшла з земного життя у Царство Небесне. Там вона править разом з Богом нашим Ісусом Христом, будучи нашою Покровителькою та Заступницею.

Ми у спільній молитві звертаємося до Божої Матері, просимо опіки та захисту для наших Захисників. Вірю, що з допомогою Богородиці ми разом здолаємо ворога. Разом збережемо та відбудуємо Україну.

Нехай спільна молитва та віра у заступництво Богородиці додають нам сили у боротьбі з рашистським злом.

Нехай всі наші Воїни повернуться живими додому!

Царство Небесне загиблим Героям!

З Успінням Пресвятої Богородиці!