Остерігайтесь шахраїв

Сектор поліцейської діяльності м. Підгайці

Остерігайтесь шахраїв: дільничні офіцери Підгаєччини вкотре застерігають громадян від поспішних і необдуманих вчинків

Аферисти представляються працівниками фінансової установи, повідомляють про заблокування, збій у системі, доступ сторонніх осіб до рахунку тощо та дізнаються усі необхідні дані та реквізити картки і знімають ваші кошти.

Поліцейські застерігають громадян: при подібних телефонних дзвінках перервіть розмову і з’ясуйте інформацію в оператора колцентру за номером, вказаним на звороті картки.

Можна також звернутися безпосередньо у відділення, де відкритий рахунок, зробити запит через систему інтернет-банкінг або зателефонувати на спецлінію 102.

Утім, у жодному разі не панікувати, не робити поспішних необдуманих учинків і не повідомляти жодної інформації додзвонювачу.

Пам’ятайте, що ваша обачність та розсудливість є запорукою збереження ваших коштів.