Привітання міського голови Ігоря Мерени з Днем знань і початком нового навчального року!

Ігор Мерена

Шановні освітяни, дорогі учні, студенти та батьки!

Щиро вітаю вас із Днем знань і початком нового навчального року. На жаль, війна триває, вона розлучила й розкидала світом шкільних друзів, відібрала радісний гомін святкової лінійки. Та попри все наші діти, дякуючи нашим Захисникам, вчитимуться. І це головне.

Бажаю всім здобувачам освіти успішного навчального року, педагогам - мудрості і щедрості душі в їхній благородній справі, батькам - великого запасу терпіння і сил на весь майбутній рік.

Зичу усім міцного здоров’я, добробуту, мирного неба, віри і впевненості у завтрашньому дні.

Вірю, що Україна обов’язково переможе, і всі ми повернемося до мирного життя.

Сподіваюсь, що скоро в кожній школі нашої громади, в кожній школі нашої України відбудеться урок, присвячений нашій Перемозі🇺🇦

Дякую Богу та нашим Захисникам за можливість розпочати у Підгаєцькій громаді навчальний процес.

🔔З Днем знань!

💙💛Слава Україні!