СІМ'Ї ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ПІДГАЄЦЬКОЇ ГРОМАДИ, ЯКІ ЗАГИНУЛИ У ПОВНОМАСШТАБНІЙ ВІЙНІ, ЗМОЖУТЬ ОТРИМАТИ КОШТИ НА ВИГОТОВЛЕННЯ ПАМ’ЯТНИКІВ

Ігор Мерена

У рамках Програми соціального захисту населення Підгаєцької міської ради на 2022-2023 роки передбачається виплата одноразової грошової допомоги одному із членів сім’ї померлих (загиблих) військовослужбовців учасників бойових дій, інших родичів (у разі відсутності членів сім’ї) для закупівлі конструкції пам’ятника у розмірі 35 тис.грн, але не раніше ніж через один рік після їх смерті (загибелі).

❗Для цього заявнику потрібно звернутися у ЦНАП та надати повний пакет документів згідно інформаційної картки.

❓Які документи потрібні❓

✅заява;

✅паспорт (до копії паспортів обов'язково документ, виданий компетентним органом про реєстрацію місця проживання заявника), ідентифікаційний код заявника;

✅реквізити банку;

✅посвідчення УБД (копія) або копія документа, що підтверджує безпосередню участь у бойових діях;

✅сповіщення про смерть;

✅свідоцтво про смерть (копія);

✅довідка про здійснення поховання.

Також родичам потрібно подати підтверджуючі документи про родинні стосунки (якщо дружина пише заяву, то копію свідоцтва про одруження; якщо діти, то свідоцтво про народження; якщо батьки, то також свідоцтво про народження).

Після цього повний пакет документів заявника із ЦНАПу передається у відділ соціальго захисту Підгаєцької міської ради, далі питання щодо надання одноразової грошової допомоги для закупівлі конструкції пам'ятника виноситься на розгляд членів виконавчого комітету.