З нагоди Дня фізичної культури і спорту відбулася спартакіада на підтримку ЗСУ

Сьогодні з нагоди Дня фізичної культури і спорту на легендарному стадіоні "Нива" за підтримки Підгаєцької міської ради відбулася спартакіада на підтримку ЗСУ серед команд Підгаєцької, Золотниківської та Саранчуківської громад.

В урочистій частині заходу міський голова Ігор Мерена привітав всіх зі святом, закликав якнайбільше залучати дітей, молодь та дорослих до занять спортом, побажав учасникам змагань перемоги, всім присутнім - здоров'я, наснаги і миру. Зі словами привітань до присутніх звернулися і голова Саранчуківської СТГ Володимир Петровський та депутат ВРУ Іван Калаур.

Також відзначено кращих спортсменів, тренерів та фахівців спортивної галузі Підгаєччини з нагоди цього дня.

Дякуємо організаторам та учасникам заходу, шанованому гостю - депутату ВРУ Іванові Калаурі та всім, хто сьогодні долучився до відзначення Дня фізичної культури і спорту України. Окрема подяка працівникам відділу культури, туризму, молоді та спорту й працівникам управління освіти Підгаєцької міської ради.

Дякуємо нашим Захисникам за можливість провести сьогоднішню спартакіаду.

💙💛Кожен із нас є воїном на своєму фронті і спільними зусиллям ми неодмінно здобудемо Перемогу!