Тренінг для жінок із запуску власної справи в Тернопільській області

📢 SILab Ukraine запрошує подати заявку на участь у 3-денному тренінгу для жінок в Тернопільській області, у межах програми "Запусти свою справу".

🎯 Програма "Запусти свою справу" - це:

• тренінги з запуску та розвитку бізнесу тривалістю 3 дні,

• досвідчені експерти, які допоможуть втілити вашу ідею в життя,

• спільнота майбутніх підприємниць з усієї України.

Хто може взяти участь у тренінгу в Тернопільській області:

• жінки, які проживають у місті Тернопіль та Тернопільській області, у тому числі жінки чиї бізнеси/родини постраждали від військових дій,

• жінки ВПО,

• дружини військових,

• жінки, які проживають у сільській місцевості,

• представниці уразливих соціальних груп.

Участь у тренінгу є безкоштовною. Проїзд, проживання та харчування оплачує організатор. Протягом усіх днів проведення тренінгу учасниці проживатимуть на локації, де проходитиме навчання.

💡Тренінг відбудеться з 29 вересня по 1 жовтня у місті Тернопіль (заїзд 28 вересня у другій половині дня).

⏰ Дедлайн подачі заявки на участь у тренінгу в Тернопільській області:

17 вересня до 20:00.

Лінк на реєстрацію: https://ee.kobotoolbox.org/x/P9WDkdKp

Дисклеймер:

Тренінгова програма “Запусти власну справу” реалізується SILab Ukraine та стала можливою за фінансового сприяння Федерального міністерства закордонних справ Німеччини й у партнерстві з terre des hommes та ChildFund.