Чергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Підгаєцькій міській раді

Сьогодні, 1️⃣3️⃣ вересня, міським головою Ігор Мерена проведено чергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Підгаєцькій міській раді.

На порядку денному розглянуто 3 питання:

✔про стан підготовки Підгаєцької міської територіальної громади;

✔про погодження Розрахунку використаних паливно-мастильних матеріалів матеріального резерву Підгаєцької міської територіальної громади з 25.08.2023 по 08.09.2023 року;

✔про затвердження акту обстеження місця знешкодження вибухонебезпечних предметів на території с.Сонячне Поплавського старостинського округу.

❗За результатами розгляду та обговорення питань порядку денного прийнято відповідні рішення.