Робоча зустріч з т.в.о. начальника СПД №2

Міський голова Ігор Мерена провів робочу зустріч з т.в.о. начальника СПД №2 (м.Підгайці) відділу поліції №1 (м.Бережани) Тернопільського РУП ГУ НП в Тернопільській області підполковником поліції Сергієм Бобришовим.

Зустріч відбулася за участю заступників міського голови Надії Лучки та Івана Керницького, секретаря міської ради Галини Пшеничняк і заступника начальника СПД №2 (м.Підгайці) відділу поліції №1 (м.Бережани) майора поліції Анатолія Нікітюка.

Обговорили основні проблемні питання, які вимагають участі правоохоронців. Серед них — дотримання Правил благоустрою, регулювання чисельності лисиць, збільшення кількості безпритульних собак на вулицях, необхідність врегулювання питання обприскування полів та завчасного інформування всіх зацікавлених осіб про застосування засобів захисту рослин для обробки земельних ділянок на території Підгаєцької міської територіальної громади.