У ДНЗ «Журавлик» м.Підгайці відбувся святковий захід з нагоди Всеукраїнського дня дошкілля.

За дорученням міського голови Ігоря Мерени заступники міського голови Надія Лучка та Ірина Мирна привітали працівників дошкільної освіти із професійним святом та вручили Грамоти Підгаєцького міського голови керівникам дошкільних навчальних закладів Підгаєцької громади.

Начальник управління освіти Оксана Федів та директор Центру професійного розвитку педагогічних працівників Віра Старка відзначили працівників закладів дошкільної освіти громади грамотами управління освіти Підгаєцької міської ради.

Програма заходу передбачала цікаві конкурси, неформальне спілкування, під час яких учасники отримали призи, подарунки, хороший настрій.

Гості заходу - дует "Шоколад" Михайло та Оксана Гіль. Оксана - вихованка дитячого садка "Журавлик", мати якої Надія Соляк виховала не одне покоління маленьких підгайчан. Надзвичайно приємно, що талановиті вихідці із Підгаєччини не забувають свій рідний край і в такий важкий час дарують нам позитивні емоції.

Шановні працівники дошкілля, нехай ваша любов та майстерність і надалі сповнюють кожен день наймолодших жителів нашої громади щастям і радістю, а їх посмішки надихають вас до нових звершень. Тішить, що ряди колективів закладів дошкільної освіти поповнилися молодими та креативними спеціалістами.

Перемоги, миру та щасливого майбуття для наших дітей!