Набір кандидатів до об’єднаної штурмової бригади Національної поліції «Лють»

Шановні мешканці Підгаєцької громади!

Розпочався набір кандидатів до об’єднаної штурмової бригади Національної поліції «Лють», в тому числі й для цивільною населення.

"Лють" – це один із кращих підрозділів, де цінують людей і проводять комплексне навчання.

Заробітна плата від 25 000 грн. + 30 000 грн (додаткової винагороди на період військового стану) +70 000 грн (додаткової винагороди за безпосередню участь в бойових діях або заходах у районах ведення бойових дій).

Відбір кандидатів складатиметься з кількох етапів, а саме: тестування, ВЛК (військово-лікарська комісія), фізичні випробування, психологічні тести. Насамкінець на кандидата чекає співбесіда з поліцейською комісією та спецперевірка.

Реєстрація кандидатів здійснюється на офіційному сайті ГУНП в Тернопільській області. Якщо у кандидата виникли проблеми з відсиланням заявки чи немає такої технічної можливості, він може звернутися до працівників сектору кадрового забезпечення за адресою: м.Тернопіль, вулиця Степова, 45, де спеціалісти допоможуть у вирішенні цього питання.