ВІДБУЛИСЯ УРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ ДНЯ ПРАЦІВНИКА ОСВІТИ

Сьогодні у Підгаєцькому центрі дитячої та юнацької творчості відбулися урочистості з нагоди Дня працівників освіти.

На святковий захід були запрошені керівники та педагогічні працівники закладів освіти.

Теплими словами привітали присутніх міський голова Ігор Мерена та начальник управління освіти Оксана Федів. Вони подякували педагогам за їхню самовіддану працю. Побажали творчого натхнення, міцних нервів, терпіння й світлого майбутнього у вільній Україні🇺🇦.

Опісля вітальних слів Грамотами Підгаєцької міської ради та Грамотами управління освіти Підгаєцької міської ради нагороджено керівників навчальних закладів та працівників галузі освіти.

Цікаву та яскраву концертну програму приготували вихованці Центру дитячої та юнацької творчості - вокальний колектив "Чомучки" і дует у складі Софії Ліщинської та Лілії Сурмей (кер.Наталія Лапчак)

та учасники гуртка ігротехніки "Словограй" (кер.Лариса Гаєцька )