Урочистості з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек

У Голгочанській бібліотеці-філії відбулися урочистості з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек, який відзначається 30 вересня.

За дорученням міського голови Ігоря Мерени бібліотекарів із професійним святом привітали заступник міського голови Ірина Мирна, начальник відділу культури Олександра Гайва та вручили Грамоти Підгаєцької міської ради.

Відзначення Всеукраїнського дня бібліотек продовжилося творчим вечором талановитої поетеси Ольги Давосир.

Діяльність бібліотек як культурного простору важлива для жителів громади, для нашої спільної Перемоги.

Тож дякуємо бібліотекарям Підгаєччини за просвітницьку роботу, цікаві заходи та бажання постійно розвиватися і вдосконалюватися! Нехай професія приносить вам лише задоволення.