Відбулося засідання адміністративної комісії

  • 225

Фото без опису

📅Сьогодні, 31 жовтня, відбулося засідання адміністративної комісії під головуванням заступника міського голови Надії Лучки.

На комісії було розглянуто 7 протоколів про адміністративні правопорушення, складені за ст. 152 КУпАП - порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів.

❕За результатами розгляду адміністративних справ прийнято відповідні постанови.

❗❗Крім того, наголошуємо, що за порушення правил благоустрою територій населених пунктів Підгаєцької міської територіальної громади (у новій редакції, затвердженій рішенням Підгаєцької міської ради №2491 від 14.02.2022 року) та відповідно до ст. 152 КУпАП, порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян - субєктів підприємницької діяльності - від пятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.