Проведено чергове засідання виконавчого комітету

Сьогодні, 2 листопада, під головуванням міського голови Ігор Мерена проведено чергове засідання виконавчого комітету.

На порядку денному членами виконкому розглянуто 14 питань з різних сфер життєдіяльності громади, серед яких:

✔про схвалення звіту про виконання міського бюджету за 9 місяців 2023 року;

✔про затвердження Додатків до переліку адміністративних послуг та про затвердження Додатків до переліку адміністративних послуг через віддалене робоче місце;

✔про затвердження робочого проєкту на будівництво захисної споруди цивільного захисту;

✔про реєстрацію ОСН на території Новосілківського старостинського округу;

✔про закріплення територій обслуговування за закладами дошкільної та загальної середньої освіти на 2023/2024 навчальний рік.

З усіх питань прийняті відповідні рішення, з якими можна ознайомитися на офіційному вебсайті Підгаєцької міської ради.