ПРАЦІВНИКИ СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ ПРИЙМАЛИ ВІТАННЯ

З нагоди Дня працівників соціальної сфери міський голова Ігор Мерена привітав представників соціальної галузі Підгаєччини та нагородив соціальних працівників Подяками Підгаєцької міської ради за сумлінну та плідну працю, високий професіоналізм та чуйне ставлення до людей.

"Соціальна сфера – це про турботу до людей. Щиро радію, що колективи наших соціальних служб згуртовані, а робота є плідною та професійною.

Тож зичу кожному добра і благополуччя, злагоди, невичерпних сил і оптимізму, а головне – Перемоги і Миру нашій рідній Україні", - зазначив у своєму вітальному слові міський голова.

До привітань також долучилися заступник міського голови Іван Керницький та директор КУ "Центр надання соціальних послуг" Юра Драпак. Слова вдячності за професіоналізм, щоденну кропітку роботу та підтримку мешканців громади були адресовані кожному працівнику.