Привітання міського голови з Днем Незалежності Республіки Польща!

🇵🇱Шановні польські друзі!

У цей урочистий день від імені Підгаєцької міської територіальної громади маю честь привітати вас, всю громаду міста Стшеґом, гміни Лазіска та всю польську спільноту із Днем Незалежності Республіки Польща!

Польський народ століттями боровся за відновлення своєї незалежності і домігся свого. Боровся за незалежність, яку у Польщі забрала російська імперія. Імперія, яка також віками боролася з українською незалежністю. Це єднає українську та польську нації.

🇵🇱🇺🇦Сьогодні, у час жорстокої війни, у час боротьби Українського народу проти московського загарбника, Польща - з нами. І ми відчуваємо цю підтримку не лише на рівні уряду, а на рівні польських громад, звичайних людей. І це дорогого варте!

Ми високо цінуємо солідарність та допомогу, яку Польща надає Україні у відстоюванні суверенітету і територіальної цілісності нашої держави.

Упевнений, ми й далі разом будемо рухатись до спільного майбутнього у європейській спільноті. Адже цінності у нас спільні – гідність, свобода і взаємопідтримка.

Хай живе Польща! 🇵🇱

🇵🇱Хай живе і міцніє польсько-українська дружба! З Днем Незалежності!

З повагою міський голова Ігор Мерена!