Тернопільська область, Підгаєцький район

Увага!!! Важлива інформація для жителів багатоквартирних будинків та членів ОСББ!!!

Дата: 15.04.2019 17:04

18.04.2019 року о 11:00 в актовому залі Підгаєцької міської ради відбудеться інформаційна зустріч з представниками ОСББ та ініціативних груп по створенню об'єднань співвласників з питань участі в проекті ЄС/ПРООН "Об'єднання співласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень" та програмі "Енергоефективність в Україні".

Співбесіду проводитиме Ігор Стефанів – регіональний координатор з досягнення Цілей сталого розвитку ПРООН у Тернопільській області.

Запитання, що розглядатимуться:
          1. Інформація про діяльність ПРООН в Україні та регіоні
          2. Завдання, мета та шляхи реалізації проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН „Об'єднання                          співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень".
          3. Які кроки має зробити ОСББ (ініціативна група) для участі в Проекті? Важливість прийняття місцевих програм                підтримки термомодернізації багатоквартирних будинків.
          4. Особливості фінанансування проектів з енергозбереження у 2019 році.
          5. Спільна власність в багатоквартирному будинку - передумова для створення дієвого ОСББ.