Тернопільська область, Підгаєцький район

Дякуємо за гарне, прибране місто

Дата: 03.05.2019 17:05

Підгаєцька міська рада дякує директору та працівникам комунального підприємства "Підгайці - Водоканал" за чудово прибране місто до Великодніх свят, за святкові писанкові композиції на майдані Незалежності, за чисті і охайні вулиці.
    Також величезне спасибі місцевим умільцям за Великодню окрасу центральної площі міста - велику майстерно виконану писанку, якою підгайчани мали змогу милуватися впродовж Великодніх свят.
    Цю писанку виготовив мешканець міста Олійник Микола, а розфарбовували талановиті художники Наталія Палій, Діана Симко, Олег Симко, Сергій Жилич, Галина Романів, Ірина Борсук, Любов Гончар.
    Також дякуємо усім ініціативним підгайчанам, які доклалися до прибирання міста у передсвятковий час.
    Бажаємо усім гарного завершення Великодніх свят!

Христос Воскрес!