"В наших силах зробити місто чистішим, привабливішим і комфортнішим для проживання"

20 березня 2018 року в залі засідань Підгаєцької міської ради відбулася зустріч міського голови Тетяни Левкович з керівниками підприємств, установ, організацій міста а також власниками комерційних закладів з питань благоустрою міста. Міський голова звернулася до присутніх із проханням прибирати закріплені за ними території:  «Скоро зійде сніг і вийдуть назовні усі недоліки. Прошу всіх зрозуміти, що прибирання закріплених територій – це обов’язок кожного по відношенню до міста, а не прохання міської ради.  Ми дуже стараємося щось робити, робимо, але також потребуємо Вашої допомоги. До свят потрібно прибрати закріплені території, згодом  регулярно косити траву. Комунальна служба не має змоги самотужки здійснювати благоустрій усього міста, так як обмежена в ресурсах і в техніці.  Прошу також обов’язково встановити біля своїх установ і комерційних закладів урни для сміття. Тоді сміття на наших вулицях стане менше. Прошу відповідально віднестися до питання наведення благоустрою на закріплених територіях, адже в наших силах зробити місто чистішим, привабливішим і комфортнішим для проживання ».

Міський голова ознайомила присутніх із переліком закріплених за кожною установою, організацією, кожним приватним підприємцем територією.  Повідомила, що на прохання підприємців придбано камери відеоспостереження, залишилось тільки їх встановити. Це дозволить відстежувати випадки викидання сміття у невстановлених місцях. Також просила, на зауваження приватних підприємців про те, що на закріплених за ними територіях люди часто висипають сміття, фотографувати такі випадки і надсилати фотографії в міську раду для подальшого їх поширення в соцмережах та розміщення на сайті ради. Тільки спільними зусиллями можна буде постійно підтримувати порядок і чистоту у місті.

В кінці зустрічі міський голова ознайомила присутніх із планом робіт міської ради по благоустрою міста на цей рік.