Тернопільська область, Підгаєцький район

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ ЩОДО РОЗРОБКИ ДЕТАЛЬНИЙ ПЛАН ТЕРИТОРІЇ ДЛЯ БУДІВНИЦТВА ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО БУДИНКУ, ПО ВУЛИЦІ ШЕВЧЕНКА В М. ПІДГАЙЦІ ПІДГАЄЦЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ.

Дата: 06.12.2018 17:36

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ ЩОДО РОЗРОБКИ

Детальний план території для будівництва та обслуговування житлового будинку, по вулиці Шевченка  в м. Підгайці  Підгаєцького району Тернопільської області.

У відповідності до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні затвердженому Постовою Кабінету міністрів України від 25.05.2011 № 555, Підгаєцька міська рада повідомляє  про початок громадського обговорення щодо врахування громадських  інтересів  у проекті  містобудівної документації: «Детальний план території для будівництва та обслуговування житлового будинку, по вул. Шевченка в м. Підгайці Тернопільської області»

Замовник містобудівної документації – Підгаєцька  міська рада.

Розробник містобудівної документації – Фізична особа-підприємець Омелян М. А.                         м. Тернопіль вул. Львівська 2/24,

Підстава для розроблення: рішення сесії Підгаєцької міської ради № 722  від 19  жовтня   2018  року.

Посадовою особою відповідальною за організацію розгляду пропозицій визначено заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів, юрист Пеляка В. П.

Детально із матеріалами проекту містобудівної документації можна ознайомитися за адресою: м. Підгайці вул. Бережанська, 8 ( Підгаєцька міська рада)  в період з 07 серпня по 07 вересня 2018 року.

Громадські слухання відбудуться 11 січня 2019 року о 11 год. 00 хв. за адресою                      м. Підгайці вул. Бережанська, 8 ( Зал засідань  Підгаєцької міської ради).

Пропозиції до проектів  містобудівної  документації  мають  право подавати:

1) повнолітні  дієздатні  фізичні  особи,  які  проживають на території,  щодо якої розроблено відповідний проект  містобудівної документації на місцевому рівні;

2) юридичні особи,  об'єкти нерухомого майна яких розташовані на   території,   щодо   якої   розроблено   відповідний    проект містобудівної документації на місцевому рівні;

3) власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;

4) представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;

5) народні депутати України,  депутати  відповідних  місцевих рад.

Пропозиції, подані особами, не визначеними пунктом 7 цього Порядку, або  подані  після встановленого   органом   місцевого самоврядування строку, залишаються без розгляду.