УВАГА! Підвіз до школи!

Із початком повномасштабної військової агресії рф проти України автобус Литвинівської ЗОШ І-ІІІ ст. було передано на потреби ЗСУ. У період змішаного навчання (очне та дистанційне) підвіз дітей із с.Рудники здійснювався за рахунок батьків. Питання забезпечення організованого підвозу здобувачів освіти особливо гостро постало в осінньо-зимовий період.

За погодженням міського голови Ігор Мерена управлінням освіти Підгаєцької міської ради підготовлені документи на укладання договору із ТзОВ "Носів Благодар" для тимчасової організації підвозу учнів до Литвинівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Безпека та комфорт учнів - у пріоритеті для керівництва громади. Тому відновлення маршруту із с.Рудники до Литвинівської ЗОШ І-ІІІ ст. планується вже із наступного понеділка.