У Підгаєцькій громаді представники ЧХУ проводили реєстрацію заявок для отримання грошової допомоги для ВПО.

Вчора, 15 листопада, у Підгаєцькій громаді представники ЧХУ проводили реєстрацію заявок для отримання грошової допомоги для ВПО; осіб з інвалідністю І та ІІ груп; сімей, які виховують дитину з інвалідністю; одиноких осіб похилого віку; одиноких матерів/батьків.

Міський голова Ігор Мерена та заступник міського голови Іван Керницький поспілкувалися із представниками ЧХУ. Обговорили основні питання, наявні потреби населення та можливості подальшої співпраці у такій важливій справі як милосердя, співчуття, допомога найнезахищенішим верствам населення.

Дякуємо за візит та сподіваємось на подальшу плідну співпрацю із Товариством Червоного Хреста.