МІСЬКИЙ ГОЛОВА ПРИВІТАВ АГРАРІЇВ ІЗ ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ - ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

У третю неділю листопада в Україні відзначають День працівника сільського господарства. Міський голова Ігор Мерена привітав з професійним святом підгаєцьких аграріїв.

«Вдячний усім, хто працює у сільському господарстві нашої громади, за стійкість, за підтримку армії, за людяність, за самовіддану багаторічну працю на благо громади. Сьогодні перед вами постали нові виклики, проте я переконаний, що такі досвідчені та працьовиті люди з ними впораються. Щиро дякую вам за співпрацю! Разом ми зробимо для нашої громади набагато більше!», - зазначив міський голова та побажав аграріям міцного здоров’я, щедрих урожаїв та стабільних прибутків.

До слів привітання долучилися заступники міського голови Надія Лучка та Іван Керницький.

З нагоди професійного свята Подяки Підгаєцької міської ради оголосили:

✔️🌾Мирону Боднарчуку, голові фермерського господарства «Вербівське»;

✔️🌾Ярославу Боднарчуку, голові фермерського господарства «Обрій»;

✔️🌾Євгенові Ружницькому, директору товариства з обмеженою відповідальністю «Юстинівське»;

✔️🌾Олегу Банаху, керуючому відділенням «Блок Підгайці» агрохолдингу «Контінентал Фармерз Груп»;

✔️🌾Роману Кіндзерському, директору товариства з обмеженою відповідальністю

« Качан-07»;

✔️🌾Юрію Пудлику, директору приватного агропромислового підприємства «Агроінвест»;

✔️🌾Петрові Чопею, керівнику Підгаєцької дільниці «Агрокомпанії Прикарпаття»;

✔️🌾Ігорю Пельцу, директору товариства з обмеженою відповідальністю «Сільцівське»;

✔️🌾Борису Боднарчуку-голова фермерського господарства «Світанок-В»;

✔️🌾Ігорю Метенькові, старшому менеджеру із зв’язків з громадськістю агрохолдингу «Контінентал Фармерз Груп».

Грамотами департаменту агропромислового розвитку Тернопільської обласної державної адміністрації відзначен Ігоря Пельца, директора товариства з обмеженою відповідальністю «Сільцівське» та Василя Стецька, директора товариства з обмеженою відповідальністю "ФРІГГ".