ОТРИМАЛИ ПОДЯКУ ВІД КОМАНДИРА 44 ОКРЕМОЇ АРТИЛЕРІЙСЬКОЇ БРИГАДИ ІМЕНІ ГЕТЬМАНА ДАНИЛА АПОСТОЛА

У ній, зокрема, йдеться: «Командування військової частини щиро висловлює подяку за допомогу у боротьбі за Незалежність та територіальну цілісність України Підгаєцькому міському голові МЕРЕНІ Ігорю Семеновичу, депутатському корпусу міської ради та платникам податків громади.

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!!! СЛАВА УКРАЇНІ".

"Ця нагорода належить кожному мешканцю нашої громади! Кожному, хто щоденно працює для наближення Перемоги🇺🇦. Дякую ЗСУ за цю високу нагороду – це честь і велика відповідальність для нас усіх!» – говорить міський голова Ігор Мерена.

Сьогодні кожна людина повинна розуміти, що тільки разом, тільки підтримуючи своїх Захисників, ми зможемо досягти Перемоги.🇺🇦

Продовжуємо працювати задля Перемоги 🇺🇦💪.