Відбувся урочистий захід з концертною програмою "Гідні бути українцями"

21 листопада українці відзначають День Гідності і Свободи. 🇺🇦

Напередодні свята в залі Народного Дому відбувся урочистий захід з концертною програмою "Гідні бути українцями".

Ціною життів кращих ми виборюємо право говорити рідною мовою, бути українцями, визначати своє майбутнє ...

Хвилиною мовчання присутні - керівництво громади, працівники структурних підрозділів міської ради, небайдужі жителі громади, діти та учасники заходу - вшанували пам’ять Героїв, які ціною власного життя пробудили у свого народу почуття патріотизму та гідності - Героїв Небесної Сотні, Героїв, які загинули у боротьбі за свободу і територіальну цілісність України. Вшанували пам'ять Захисника Володимира Фаріона, уродженця с.Старе Місто, з яким сьогодні попрощалися у с.Лагодів, що на Львівщині.

Захід підготували викладачі та учні музичної школи:

✅ансамбль бандуристів - Світлана Самарик;

✅вокальні номери - Наталія Лапчак;

✅концертмейстер - Тетяна Оболончик;

✅фортепіано - Світлана Раєвська;

✅баян - Володимир Бромірський, Андрій Михайлюк;

✅духові інструменти - Олег Симко;

✅хореографія - Оксана Задорожна;

✅викладацький ансамбль - Василь Задорожний;

✅технічне забезпечення - Ігор Джура, Олег Симко, Юрій Картель, Богдан Біскуп, Сергій Жилич.

✅ведучий концертної програми - Сергій Даниленко.

Музичні композиції, поетичні рядки, хореографічні номери у виконанні учнів музичної школи зворушили до глибини душі.

Дякуємо організаторам та учасникам заходу!

Наш святий обов'язок - згадати всіх Героїв, які виборювали свободу України і віддали свої життя за краще майбутнє рідного народу.

Ми все здолаємо і обовязково переможемо, бо з нами – Бог і сила правди! Вічна пам'ять і вічна слава загиблим Захисникам!

Наснаги, стійкості, сили, єдності і Божої допомоги всім борцям! Слава Україні! Героям слава!🇺🇦