Привітання міського голови з святом Введення в Храм Пресвятої Богородиці!

Щиро вітаю Підгаєцьку громаду зі святом Введення в Храм Пресвятої Богородиці, встановлене на честь приведення Пречистої Діви Марії своїми батьками до храму в знак подяки Всевишньому за дар батьківства.

Сьогодні молимося за дітей. За наше майбутнє, за українців, які будуть творити майбутнє громади та України.

Із молитвою на устах та зброєю в рухах майбутнє наших дітей захищають українські Воїни. Вони роблять все можливе, щоб на українські землі ніколи не прийшов московський окупант. Щоб наші діти жили в європейській Україні.

Дякуємо нашим Героям!

У цей святковий День бажаю всім нам чистої любові серця і доброї надії, світлої радості та незгасної віри, міцних сил і щедрості душі, небесної благодаті і щасливої родини! І головне - Перемоги та Миру🇺🇦.

Нехай Матінка Божа благословить вас, дає надію і віру, що не згасає, здоров’я і свою опіку.

Зі святом!

З повагою міський голова Ігор Мерена!