90-ТІ РОКОВИНИ ПАМ'ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРІВ: У М.ПІДГАЙЦІ ВІДБУВСЯ РЕКВІЄМ ПАМ’ЯТІ "ЖНИВА СКОРБОТИ"

Щороку в четверту суботу листопада українці вшановують пам’ять жертв Голодомору 1932-1933 років і масових штучних голодів 1921-1923 і 1946-1947 років 🕯.

Сьогодні на Майдані Незалежності м. Підгайці відбувся реквієм пам’яті "Жнива скорботи". Представники духовенства відслужили панахиду. Керівництво громади, працівники структурних підрозділів Підгаєцької міської ради, жителі та гості міста спільною молитвою вшанували пам'ять загиблих від штучного голоду та виклали із запалених лампадок символічний хрест.

Голодомор в Україні назавжди залишиться в нашій пам’яті, як одна з найстрашніших сторінок минулого💔.

Наш святий обов’язок пам’ятати тих, кого вбив голодом більшовицький режим та підтримувати наших Захисників, які протистоять путінському геноциду. І саме національна пам’ять робить нас згуртованішими й надає сил для подальшого спротиву.

Шануймо нашу історію, підтримуймо тих, хто бореться за Україну зараз!

Світло завжди перемагає темряву!