ПІДГАЄЦЬКА МІСЬКА РАДА ПІДПИСАЛА МЕМОРАНДУМ ПРО СПІВПРАЦЮ ІЗ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЮ ОБЛАСНОЮ ОРГАНІЗАЦІЄЮ ТОВАРИСТВА ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА УКРАЇНИ

Міський голова Ігор Мерена взяв участь у робочій зустрічі представників Тернопільської обласної організації Товариства Червоного Хреста України із головами об'єднаних територіальних громад Тернопільського району, яка відбулася у м.Бережани.

У рамках зустрічі обговорено питання щодо напрямків діяльності обласної організації, результати її роботи з початку повномасштабного вторгнення та плани на майбутнє.

Як підсумок - Меморандуми про співпрацю Тернопільська обласна організація Товариства Червоного Хреста України підписала із Підгаєцькою, Бережанською, Козівською, Нараївською та Саранчуківською територіальними громадами.

Метою Меморандуму є співпраця, покращення доступу населення до послуг первинної медико-санітарної допомоги, забезпечення психосоціальної підтримки та психологічної допомоги населення, організація та проведення навчань з основ першої допомоги, проведення інформаційно-просвітницьких заходів про діяльність Міжнародного Руху Червоного Хреста та Червоного Півмісяця, надання всебічної підтримки внутрішньо переміщеним особам та маломобільним групам населення, а також надання гуманітарної допомоги соціально незахищеним верствам населення.