КОМУНАЛЬНІ СЛУЖБИ ПРАЦЮЮТЬ 24/7

Протягом усього часу, поки тривав інтенсивний снігопад, і станом на зараз працівники наших КП "Дорожнє" та КП "Підгайці-Водоканал" активно розчищають дороги та тротуари від снігу.

Не припиняли роботу і вночі.

Працівники КП "Дорожнє" вчора розчистили дороги у с.Мужилів, с.Мирне, с.Сільце, с.Старе Місто; сьогодні - с.Поплави, с.Степове, с.Сонячне, с.Бронгалівка, с.Михайлівка, с.Вага, с.Білокриниця.

Окрема подяка працівникам КП "Підгайці-Водоканал" - хлопці працювали цілу ніч. Робота триває!

Дякую компанії "Контінентал Фармерз Груп" за допомогу у розчищенні доріг громади від снігу у с.Голгоча, с.Мозолівка, с.Сільце, с.Галич, с.Вербів, с.Мужилів. А також місцевим фермерам.

Згуртована робота приносить результат!

Водії! Не залишайте свої авто на узбіччях, аби не заважати роботі спецтехніки.

Прохання до учасників дорожнього руху бути обережними і з розумінням поставитись до ситуації.

Також звертаюся до жителів громади із наполегливим проханням не викидати сніг зі свого двору чи заїзду на проїжджу частину! Будьмо господарями не лише на своєму подвір'ї!

Поважаймо працю інших! Поважаймо один одного!

❗На балансі Підгаєцької міської ради перебувають лише дороги м.Підгайці та сіл громади (окрім тих, що є державними та дорогами місцевого значення.

Ігор Мерена