100-річний ювілей жительки села Юстинівки Ярослави Фофуліт.

Сьогодні у Підгаєцькій громаді неординарна і дуже приємна подія: свій 100-річний ювілей святкує жителька села Юстинівка Ярослава Степанівна Фофуліт.

Нелегка доля випала Ярославі Степанівні. Всього зазнала на своєму віку. Все життя тяжко працювала в колгоспі, після смерті чоловіка сама виховувала дітей. А сьогодні вся дружня родина святкує її ювілей. А родина у пані Ярослави велика. Має ювілярка доньку Марію, сина Михайла, 3 онуків, 6 правнуків та 1 праправнука.

Дорогу ювілярку привітало і керівництво Підгаєцької міської громади, а також староста Ганна Кардаш.

Ярославі Степанівні у другому сторіччі життя побажали міцного здоров’я, родинного затишку, душевного спокою, миру, поваги і турботи від рідних.

Нехай Господь дарує ювілярці ще багато Многих і Благих літ!