ДО ДІТЕЙ ПІДГАЄЦЬКОЇ ГРОМАДИ ЗАВІТАВ СВЯТИЙ МИКОЛАЙ!

Сьогодні на Майдані Незалежності діти Підгаєцької громади зустрілися зі Святим Миколаєм. Особливим моментом зустрічі став сам прихід Миколая та вручення маленьким жителям громади подарунків. Більше шести сотень подарунків сьогодні отримала малеча.

Жителів громади напередодні Дня Святого Миколая привітали міський голова Ігор Мерена і депутат ВРУ Іван Калаур.

Дякуємо нашим Захисникам за те, що навіть у такий непростий час є можливість дарувати діточкам щирі емоції.

Дякуємо помічникам Святого Миколая - БФ "Карітас" Бучацької греко-католицької єпархії, БФ ім.К.Сікорської та депутату ВРУ Івану Калауру.

Щиро вдячні працівникам Народного Дому відділу культури і туризму, молоді і спорту за організацію та проведення заходу, а також учасникам.

Працівникам КП "Підгайці-Водоканал" велика дяка за встановлення різдвяних декорацій та різдвяної шопки, Миколі Камалєєву - за розчищення та підготовку площі до заходу.

Разом ми змогли подарувати незабутні враження нашим дітям, серед яких була велика кількість внутрішньо переміщених осіб, які через війну росії проти України залишилися без домівок.

Але сьогодні ми стали ще на один крок ближче до нашої Перемоги!💙💛

У єдності наша сила💙 Слава Україні.💛